سلام 

گرفتار رسمی عجیب و غریب شدم ! حضور شخص سوم !

ترور خدا جواب بدین .

اخه همین حالت میخواد برام پیش بیاد!

چند وقت دیگه حدود 1 ماه دیگه عروسیمه

ممنونم

پاسخ :

سلام

فکر نمی کنم منظورتون این باشه که در حجله نفر سومی حضور داشته باشه ، چون چنین حالتی نه در فرهنگ ماست و نه در دین ما . حتی در مورد انسان های نخستین هم چنین چیزی رو نشنیدم !

بنابراین احتمالا منظور شما حضور نفر سوم در خارج از حجله باشه ، که البته اینم در دین ما نیست ، ولی متاسفانه بعضی ها برای اجرا کردن یه سری رسوم غلط چنین اجازه ای رو به خودشون میدن .

خود شب زفاف ممکنه برای عروس به اندازه ی کافی استرس زا باشه ، حالا اگه یک یا چند نفر پشت در حجله منتظر بایستند که دیگه فاجعه است . پیشنهاد بنده به داماد در چنین مواقعی اینه که چراغ رو خاموش کنه و همسرش رو در آغوش بگیره و تا صبح تخت بخوابن !!!

بالاخره این رسوم غلط باید از یه جایی ریشه کن بشن یا نه ؟ هر کس باید از خودش شروع کنه !

موفق باشید

-------------------

ظاهرا بعضی ها به هوای خوندن داستان س شب زفاف وارد این صفحه میشن ، باید به این دوستان عرض کنم که فرض کنیم این جا یه داستان س رو می خوندید . چه نتیجه ای به دست می آوردید ؟ 

قبول دارم که ممکنه فشار جنسی شما رو اذیت کنه ، ولی خوندن چنین داستان هایی اوضاع رو به شما سخت تر می کنه ، باعث میشن که بیشتر در گناه فرو برید ، به این فکر کنید که موقع خوندن چنین داستان هایی یکی سر برسه ، ممکنه بگید من حواسم جمع هستش . 

ببینید اگه تا حالا آبروی شما نرفته ، به خاطر اینه که خدا نخواسته ، وگرنه بنده و شما که قدرتی در مقابل خواست خدا نداریم ، کافی میزان گناه کردن بنده شما از حد بگذره ، اون وقته که به راحتی خدا ما رو رسوا می کنه !

بنابراین برای این که در دوران مجردی بتونید یه زندگی عادی داشته باشید ، سعی کنید سراغ چنین مسائلی نرید چون نه تنها عطش جنسی شما رو برطرف نمی کنه بلکه شما رو تشنه تر و حریص تر هم خواهد کرد .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آخرین لحظه عمر من بهترین روانشناس تهران حباب سیاه آسمان کبود استامینوفن آژانس مسافت گردشگر ماهبان تور دانلود بهترین های کامپوتر و موبایل در مورد چرم آرتان وطنـــــی به نام کلـــــمه